Я володію унікальним магічним даром по зняттю порчі. Зняття порчі - ритуал, який рекомендований для всіх, хто відчуває себе не комфортно і підозрює, що всі негативні події сталися не просто так.

Найбільше до мене звертається людей з порчею. Порча буває різна. Найчастіше порчу роблять на голку, шпильки, воду, свічки, землю і на фото. Це своєрідне захворювання. Але лікарі його не лікують. У людей з'являється чорна смуга в житті - постійно не щастить в роботі, розпадається сім'я, не складаються стосунки, людина сохне, чахне, тане як свічка, пропадає всякий інтерес до життя, з'являються різні хвороби. І ніхто не може пояснити, що це - не лікарське, і в цьому допоможе тільки ЦІЛИТЕЛЬ Таке трапляється переважно через заздрощі та злості. І найчастіше заздрять близькі люди. Я ставлю захист і захищати від майбутніх напастей .

Іноді на людину може бути більше 2,3 обрядів, про які вона не підозрює.

Досвідчений маг може допомогти в цьому - зробить повну діагностику і виправить ситуацію. Якщо необхідно, він поставить захист, що б в майбутньому не було магічних впливів. Іноді чоловіки підозрюють, що щось не гаразд. У такому випадку потрібно звернутися до фахівця для повної діагностики.

Порча і пристріт, у випадках тривалої бездіяльності проти них, можуть дуже негативно позначитися на житті і здоров'я людини, зокрема, спричинити за собою помутніння розуму, алкогольну та наркотичну залежність, і навіть смерть.

Уважно прочитайте перелік симптомів, і якщо це все відбувається з Вами - значить, пора діяти.

Основні симптоми псування і пристріту:

  • Проблеми зі здоров'ям, людина відчуває себе знесиленою і втомленою, часто настає безсоння і часті запаморочення.
  • Людина боїться дивитися людям в очі, настає тривала депресія без явних на те причин.
  • Уповільнена реакція, відсутність бажань і прагнень, повна апатія.
  • Постійна ненависть до себе і оточуючих.
  • Людина часто бачить погані сни, його часто відвідують нав'язливі думки про страхи і суїцид.
  • Часті сварки з близькими і рідними, друзями і товаришами з роботи.
  • Постійні зітхання, душевна тяжкість.
  • Поява поганих звичок.
  • У сонячному сплетінні часто буваю різкі поколювання і сильне печіння.

Кожна людина в своєму житті стикається з неприємними і несподіваними ситуаціями без всяких, на перший погляд, причин. Часом здоровий і успішний чоловік, маючи все - люблячу дружину, дітей, великі статки - раптово або поступово починає терпіти невдачі. Несподівані хвороби при регулярному медогляді, раптове банкрутство успішної компанії та інші життєві негаразди звалюються як сніг на голову. Причиною всіх цих неприємностей найчастіше служить порча - негативний вплив інших людей (біоенергетичних вампірів і інших недоброзичливців).

Несподівано різкі зміни стану здоров'я в гіршу сторону відразу можуть здатися абсолютно нешкідливими, але пізніше такі зміни можуть призвести до неприємностями. Чим раніше Ви звернетеся до фахівця, тим швидше він зможе допомогти вирішити Вашу проблему. Адже якщо нічого не зробити, проблем стане тільки більше: розмальовки з улюбленими, невдачі на роботі, дивні помилки або постійні болі.

Визначивши симптоми, дуже важливо вчасно звернутися до професіонала, який може нейтралізувати магію або недобрий погляд заздрісника.

Щоб правильно провести ритуал зняття порчі (змова), потрібно володіти потрібними знаннями і володіти сильним енергетичним полем. Не намагайтеся проводити ритуал самостійно. Наслідком самостійного втручання може ще більше погіршення ситуації. Мені не раз доводилося виправляти негативні наслідки «домашніх» спроб позбутися від пристріту, які не увінчалися успіхом.

Яким буде результат після зняття порчі 

Залежно від виду негативного впливу чорної магії, зняття вроків є складним процесом, на виконання якого йде багато сил і енергії. Адже разом з очищенням з організму людини йдуть і страшні хвороби, повертаючи йому здоров'я, чисту ауру і бажання жити повноцінним життям.

Кожен з Вас повинен пам'ятати - ніколи не намагайтеся зняти подібні дії самостійно!  Якщо Ви не знаєте де зняти порчу / пристріт - в будь-якому випадку шукайте професіонала!

Не відкладайте процедуру в довгий ящик -  адже впливпорча  може поширюватися з надзвичайною швидкістю. Я допоможу вам позбутися від шкідливого впливу і зможу поставити спеціальний заговір, який буде знищувати всю темну енергію, спрямовану на Вас, і замінювати її на енергію любові і добра. Важлива умова - повна конфіденційність, всі дії по зняттю порчі повинні зберігатися таємно від третіх осіб! Беріть ситуацію в свої руки, і не соромтеся звернутися до професіонала!