Тематика питання для цього розкладу може бути абсолютно будь-яка - робота, відносини, подорож, покупка, продаж і т.д. Якщо ви хочете знати, чим закінчиться та чи інша ситуація або будь-яка важлива для вас подія, можете сміливо використовувати це гадання. Результатом розкладу буде опис кінцевого результату з однієї уточнюючої картою. Як використовувати цю уточнюючу карту і опис всіх позицій ви можете побачити нижче в самому розкладі.

Можливі теми для запитань: помиримося ми з такою-то людиною, якими будуть для мене стосунки з N, чи буде для мене успішним цей місяць, чи скінчиться для мене успішно те, що задумав (а) і т.д. Можна обмежувати питання тимчасовим відрізком. Наприклад, чи здійсниться на цьому тижні моє бажання, чи поїду я на море цього літа, як будуть розвиватися мої стосунки з N в найближчі 30 днів.

По-перше, визначтеся з колодою для ворожіння. Якщо хочете бачити для кожної нової позиції випадкову карту з усіх представлених колод, відзначте пункт "випадково". По-друге, виберіть спосіб витягування карт. Можете тягнути всі чотири карти самі або зосередившись на питанні натиснути на колоду тільки один раз, після чого відразу відкриються всі карти в розкладі. Відзначивши всі настройки, задайте питання і приступите до ворожіння.