Вважається, ворожіння по одній карті або руно - найчіткіше, оскільки не дозволить вам відволіктися на сторонні думки і ідеї. Ви максимально швидко отримаєте відповідь на своє питання, не плутаючись серед безлічі значень інших карт. Якщо питання має на увазі однозначну відповідь, то пряме положення карти або руни означає "Так".

Якщо ви не володієте великим досвідом в розкладах на картах таро, можете сміливо вибрати саме цей розклад. Цілком ймовірно, починаючи від простого до складного, ви навчитеся розуміти карти, і спілкування з ними стане для вас легкою і приємною прогулянкою по безкрайніх просторах цього дивного і чарівного світу.

Ворожіння можна виконати двома способами. В налаштуваннях першого варіанту трохи менше представлених колод для розкладу, але є цікава можливість вибрати карту з розкладеної перед вами колоди. Це дає максимальну схожість з природним процесом гадання живий колодою. У другому способі розкладу є додаткові карти і альтернатива поворожити випадкової колодою. В цьому випадку доля сама вирішить з якої колоди показати відповідь на ваше запитання.

Постарайтеся розслабитися і повністю зосередитися на своєму питанні. Його не обов'язково вимовляти вголос, але краще сформулювати якомога конкретніше.