Тут ми опишемо традиційні способи гадань на картах, які можна використовувати вдома. Може бути ці способи схожі з іншими, та тільки тлумачення цих способів зовсім інше.

Ворожать колодою з 36 карт. Колоду ретельно перетасовують і промовляють: "36 сестер, кумів і невісток, братів і товаришів. Співслужили мені службу вірну, дружбу незмінну. 36 карт чотирьох мастей скажіть мені всю справжню правду, чого мені чекати-чекати, чого побоюватися, за яке справа не братися. Всіх Вас закликаю, називаю і вимовляю: Слово міцно і картам ліплення. Амінь. "

 

1-е ворожіння. Беремо перетасовуємо колоду карт, знімаємо лівою рукою до себе, загадуємо бажання і розкладаємо карти вгору по дузі (віялом). Всього витягуємо 9 карт. Значення кожної дивимося в тлумачі.

 

2-е ворожіння. Беремо перетасовуємо колоду карт, знімаємо лівою рукою до себе. Витягуємо з колоди будь-яку карту і в залежності від масті цієї карти вибираємо цієї ж масті короля (загадує чоловік) або даму (загадує жінка). Після цього навколо короля або дами викладаємо 9 карт. Потім визначаємо долю задуманого по тлумачу.

 

3-е ворожіння. Беремо перетасувати колоду карт, знімаємо лівою рукою до себе. Далі замислюємося короля або даму будь-якої масті і розкладаємо карти в 4 ряди по 9 карт. Карти, які оточують задумане людині і визначають, що з нею відбувається. Якщо задумана карта не опинилася в розкладі, то збираємо карти, перетасовуємо, знімаємо і розкладаємо заново до тих пір, поки не з'явиться задумана карта.

 

4-е ворожіння. Беремо перетасовуємо колоду карт, знімаємо на стіл одну карту за одною, примовляючи, вголос: "шістка, сімка, вісімка, дев'ятка, десятка, валет, дама, король, туз." Всі карти, які збіглися зі словами відкладаємо в сторону. Так робимо 3 рази, після чого по відкладеним картками визначаємо долю людини, якій розкладали.

 

5-е ворожіння. Беремо перетасувати колоду карт, знімаємо лівою рукою до себе, розкладаємо карти хрестом: першу кладемо в середину, а потім по одній з кожного боку. Значення карт визначаємо по тлумачу, а час, коли це відбудеться в такий спосіб.

Верхня карта - що повинно негайно трапитися.

Права карта - що трапиться нескоро.

Нижня карта - минулий час.

Ліва карта - пророкує різні перешкоди.

6-е ворожіння. Беремо колоду карт і видаляємо з неї шістки. Загадуємо одну карту. Далі колоду ретельно тасуємо, знімаємо лівою рукою до себе і далі відкладаємо карти, раххуючи до семи, сьому карту відкладаємо в сторону. Таким чином перебираємо колоду 3 рази, до тих пір, поки в стороні не буде 12 карт. Після цього 12 карт не порушуючи порядку викладаємо в один ряд. У цьому ряду повинна бути задумана карта, інакше розклад повторюємо заново. Як тільки 12 карт будуть містити, загадану карту, то ми їх перетасовуємо, знімаємо, і ділимо на 4 стопки по 3 карти в кожній. Перша стопка буде означати передбачення особі, якій ворожать, друга - його будинок, третя - різні обставини, четверта - нещасні випадки.

 

7-е ворожіння. Беремо колоду і видаляємо з неї шістки, у нас залишається 32 карти, ділимо колоду на 2 рівні стопки по 16 карт. Людина, якій гадаємо повиненна вибрати одну з стопок. З обраної стопки беремо першу карту, яка означає нещасний випадок, і кладемо в сторону, інші 15 карт ретельно тасуємо і розкладаємо на 3 стопки по 5 карт. З кожною з цих стопок беремо верхню карту і кладемо на найпершу карту означає нещасний випадок. Таким чином, у нас вийде 4 стопки: перша - відноситься до гадающої людині, друга - до його дому, третя - до обставин, четверта - до нещасного випадку. Значення карт визначаємо по тлумачу.

 8-е ворожіння. Беремо перетасоіуємо колоду карт, знімаємо лівою рукою до себе, задаємо питання або загадуємо подію, і витягуємо будь-яку карту. Визначаємо значення цієї карти по тлумачу.

Тлумач - значення карт

 

♠ Піки

Туз - сумний лист.

Король - ворог.

Дама - виконання бажання.

Валет - марні клопоти.

10 - хвороба, недуга.

9 - втрата одного.

8 - небезпека.

7 - сварка, сутичка.

6 - нещаслива дорога.

 

♣ Трефи

Туз - помилковий крок.

Король - вірний друг.

Дама - гідна нагорода.

Валет - печаль, удача в справах.

10 - великі гроші.

9 - сумна звістка.

8 - хвороба близької людини.

7 - звістка з казенного дому.

6 - марна дорога.

 

♦ Бубни

Туз - бажання не збудеться.

Король - обман, брехня.

Дама - образа.

Валет - грошові клопоти, ревнощі.

10 - подарунок.

9 - перешкода.

8 - радісна звістка.

7 - зрада, зрада.

6 - весела дорога.

 

♥ Чирва

Туз - Вас люблять.

Король - все у Вас вийде.

Дама - приховуйте Ваше почуття.

Валет - приємний гість.

10 - звісточка про кохання.

9 - любовне пояснення.

8 - Ваша доля буде вирішена цією людиною.

7 - небезпека.

6 - неприємності.

Комбінації карт

4 туза - здійснення мрії, бажання.

4 короля - високий статус.

4 дами - чутки, розмови, плітки.

4 валета - великі старання.

4 десятки - нова любов, весілля.

4 дев'ятки - зміни в житті.

4 вісімки - неприємності.

4 сімки - сльози, смерть.

4 шістки - далека дорога.

Дама з королем - заміжня жінка, коханка.

Король в ногах у жінки - освідчитися, любовне пояснення.

Дама між десятками - вірність кому-небудь.

Король, дама, 10 (всі однієї масті) - король несе відповідальність за угоди з жінкою.

Дама і 8 - плітки, чутки, теревені.

Туз пік і 7 - хвороба родича.

Король між тузом і десяткою - підвищення по роботі.

Друга карта в ряду Червової масті - хороший і приємний вечір. Якщо за другий слід третя карта: бубна - справа, про яку ворожать не наважився; трефи - порожня жарт; піки - незадоволення, розчарування.

Король поряд з дамою бубен - бажання дами виповниться. Якщо під дамою валет буни, то коханець належить тільки їй.

Туз між двома дамами - пророкування для двох дам виповниться не скоро. Якщо крім цих карт в ряду більшість карт наступних мастей, то: трефи - однієї з дам належить від'їзд; піки - нездійсненна мрія; бубни - гроші, інтерес, бажання.

Дама між двома десятками - дамі будуть зроблені приємні пропозиції.

2 короля і 2 валета в одному ряду з дамою - число коханців цієї дами.

Дама черви перед 8 треф і є валет треф - даму любить військова людина. Якщо дама між чотирма піками, то на неї чекає чимало неприємностей. Якщо зліва від пані 7 пік, а праворуч туз пік, то це означає хвороба якогось родича.

4 пікових карти зліва від дами черви - смерть родича. Якщо перша серед цих чотирьох дама, то помре родичка, якщо валет, то молода людина, якщо король, то важливий родич.

Дама черви між 7 бубон і 8 будь-якої масті - гадати очікують невірні відносини.

Дама черви між двома королями - у пані важливі друзі та покровителі.

Король черви між двома дамами - одна з дам обманює короля.

Король черви між тузом і 9 треф - король буде проведений в чин або просування по службі.

Король між чотирма сімками - розлад любовних відносин, якщо король лежить між 9 пік і тузом, то йому належить велика втрата або ж нещасний випадок, можливий поєдинок.