Психологи радять всіляко обходити стороною людей, які починають хвалити, заздрити. Через них починаються проблеми з фінансами.

Фінансові невдачі можуть стати причиною проблем в сімейному житті

Багато людей мріють покінчити з грошовими проблемами і низкою фінансових невдач. Існують способи, які допомагають відкрити золотий портал і залучити багатство в своє життя.

Що таке грошовий канал

Фінансові невдачі можуть стати причиною проблем в сімейному житті. Існують способи, завдяки яким можна залучити в своє життя багатство і щастя. Психологи радять ними скористатися, щоб удача ходила слідом.

Завдяки грошовому каналу люди можуть як налагодити фінансовий потік, так і назавжди позбутися від злиднів і невдач. Можна збільшити свій дохід в кілька разів і бути незалежними людьми.

Грошовий канал є енергетичним потоком фінансів, він ні від кого не залежить. При правильному підході можна залучити удачу в своє життя і бути незалежним. Існують причини, через що може закриватися грошовий канал.

Причини закриття грошового каналу

Погана фінансова карма

Одна з найпоширеніших причин. Якщо у людини в роду були багаті і забезпечені люди, через їх неправильне поводження з грошима вони можуть перекрити потік фінансів до своїх родичів в майбутньому.

Такі люди часто в голові повторюють слова-паразити, які впливають на достаток і удачу, пов'язану з грошима. «Немає грошей, їх ніколи не буде», «Я бідний і нещасний чоловік», «Гроші як вода йдуть назавжди». Якщо люди часто говорять дані «лічилки», гроші дійсно довго не затримуються.

Порча на гроші

У кожної людини багато різних друзів, які є справжніми заздрісникам. Якщо вони починають заздрити, люди втрачають свою удачу, багато нещастя чекає їх на шляху. Психологи радять всіляко обходити стороною людей, які починають хвалити, заздрити. Через них починаються проблеми з фінансами.

Способи відкриття грошового каналу Щоб відкрити грошовий портал, радять позбутися негативних думок. Якщо в будинку безлад, обов'язково варто прибрати, скласти всі речі. Все непотрібне радять віддати бездомним або в притулки.

Дані жести доброти Всесвіт оцінить і подарує можливість залучити в своє життя фінанси і стабільність. Підключення до грошового потоку відбувається завдяки чакр.